دستگاه تصفیه آب خانگی
7negar.ir

نرم افزار اپرا مکس

کاهش مصرف اینترنت در اندروید با نرم افزار اپرا مکس Opera Max

Opera Max چیست؟

آموزش و ترفند Opera Max

دستگاه تصفیه آب

۲۰٪ کامل شد. لطفا کمی صبر کنید...

0 نفر آنلاین!

دستگاه تصفیه آب مخصوص

آخرین نسخه نرم افزار اپرا مکس Opera Max beta v0.9.526 با قابلیت بهینه سازی و صرفه جویی در مصرف اینترنت که منجر به کاهش چشمگیر اینترنت مصرفی می شود. این کاهش مصرف اینترنت 50 در صد می باشد که البته بسته به مصرف شما بستگی دارد.

اپرا مکس تمام تصاویر و متن ها و فیلم ها و موارد دیگر را که بصورت آنلاین می باشند قبل از رسیدن به دست شما برروی سرور های خود ذخیره می کند و بعد از بهینه سازی و کاهش حجم برای شما به نمایش در می آورد, فشرده سازی 50 در صد اطلاعات بی شک کمک فراونی به شما میکند تا صرفه جویی در مصرف اینترنت خود و هزینه ها داشته باشید و هم باعث افزایش سرعت می شود که می توانید راحت تر در اینترنت به گشت و گذار بپردازید.

سالیان سال است که اپرا رویای کاهش استفاده از اینترنت برای کاربرانی که از مرورگر این شرکت استفاده می‌کنند را در سر می‌پروراند، اما از قرار معلوم این‌ دفعه اپلیکیشنی که از جانب اپرا منتشر شده می‌تواند کاهش مصرف اینترنت در گوشی‌های اندرویدی را برای کاربران به ارمغان آورد.

این ابزار که اپرا مکس نامیده شده ، می‌تواند با فشرده کردن تصاویر، متون و فیلم‌ها میزان استفاده از اینترنت را تا ۵۰ درصد کاهش دهد.

استفاده از اپرا مکس برای همگان رایگان است و کاربران می‌توانند با پرداخت ماهی یک دلار از نسخه بدون تبلیغات این سرویس استفاده کنند.

در این روش اطلاعات به سرور‌های اپرا منتقل شده و در آنجا پس از فشرده سازی در غالب پکیج‌های کوچک‌تری به گوشی کاربر ارسال می‌شوند. جالب این است که این فرآیند در پس زمینه گوشی‌ انجام می‌شود و در نتیجه کاربر متوجه این فشرده سازی نخواهد شد.

درست است که اپرا توانسته با این روش مصرف اینترنت را تا ۵۰ درصد کاهش دهد اما تغییر در میزان استفاده از اینترنت به نحوه استفاده کاربر بستگی دارد. برای مثال ممکن است کاهش مصرف در هنگام بارگذاری یک سایت به چشم نیاید اما برای مشاهده یک فیلم در اینترنت، استفاده از اپرا مکس می‌تواند کاهش چشمگیری در مصرف اینترنت داشته باشد.


استفاده از این روش تنها یک مشکل دارد. فشرده سازی فیلم‌ها با این شیوه باعث می‌شود تا کیفیت آنها کاهش یافته و از طرف دیگر هنگام بارگذاری سرعت باز شدن صفحات نیز کاهش یابد.

میزان کندی سرعت بستگی به شلوغی سرورهایی که اپرا برای استفاده از سرویس مکس مشخص کرده است دارد.  اپرا مکس امکان فشرده سازی سایت‌های رمزگذاری شده نظیر فیس‌بوک را نیز ندارد. انتظار می‌رفت تا این روش برای مشاهده فیلم‌های یوتیوب به کار رود اما متاسفانه در آزمایش‌های اولیه این سرویس موفق به بارگذاری و فشرده‌سازی محتویات یوتیوب نشده است.

استفاده از اپرا مکس برای همگان رایگان است و کاربران می‌توانند با پرداخت ماهی یک دلار از نسخه بدون تبلیغات این سرویس استفاده کنند. البته این مطلب را نیز باید در نظر داشته باشید که اپرا اطلاعاتی را که از طریق سرور‌های این شرکت برای فشرده‌سازی منتقل می‌شود را بررسی می‌کند و نمی‌توان به طور قطع از امینت آنها مطمئن بود.

در نهایت باید گفت که استفاده از اپرا مکس یقینا می‌تواند مصرف اینترنت را کاهش دهد اما کاربران باید میان مصرف کمتر اینترنت و سرعت بیشتر یکی را انتخاب کنند


Opera Max فیلتر تصفیه آب nokia نوکیا
Opera Max فیلتر تصفیه آب samsung سامسونگ
Opera Max فیلتر تصفیه آب lg ال جی
Opera Max فیلتر تصفیه آب htc اچ تی سی
Opera Max فیلتر تصفیه آب motorola موتورولا
Opera Max فیلتر تصفیه آب glx جی ال ایکس
Opera Max فیلتر تصفیه آب huawei هاوایی
Opera Max فیلتر تصفیه آب sony سونی
راهنمای Opera Max فارسی
نیاز به توضیح بیشتر دارید؟
اگر در مطلب فوق پاسخ سوالتان را نیافتید. سوال خود را برای ما ارسال کنید.
پاسخ سوال شما برایتان اس ام اس خواهد شد
دستگاه تصفیه آب:
پاسخ سوال شما برایتان ایمیل خواهد شد
ایمیل:
سوال:
نرم افزار اپرا مکس
کاهش مصرف اینترنت در اندروید با نرم افزار اپرا مکس Opera Max

اخبار دستگاه تصفیه آب

برای مشاهده متن کامل خبر ها وارد سایت هفت نگار شوید هفت نگار،7نگار،دستگاه تصفیه آب،تصفیه آب خانگی،فیلتر تصفیه آب

x