دستگاه تصفیه آب خانگی
7negar.ir

کولر گازی ۱۲۰۰۰ سامسونگ AQ12UUP

اسپیلت کولر گازی ۱۲۰۰۰ سامسونگ

کولر گازی چیست؟

آموزش و ترفند کولر گازی

دستگاه تصفیه آب

۲۰٪ کامل شد. لطفا کمی صبر کنید...

0 نفر آنلاین!

دستگاه تصفیه آب مخصوص

کمپانی سامسونگ از تکنولوژی بیصدا کردن و کم مصرف شدن در ساخت اسپیلت کولر گازی ۱۲۰۰۰ سامسونگ استفاده کرده است تا بتواند رضایت مشتریان خود را جلب کند. و دقت بسیار  را در طراحی و کولر گازی ۱۲۰۰۰ سامسونگ مدل AQ12UUP  به کار برده است .

 

کولرهای گازی سامسونگ به شکلی ویژه و منحصر به فرد طراحی شده است . بدنه ی اسپیلت کولر گازی ۱۲۰۰۰ سامسونگ مدل AQ12UUP دارای رنگ سفید است .  کولر گازی دارای ظرفیت ۱۲و ۱۸و ۲۴ و۳۰ هزار می باشد. این اسپیلت کولر گازی۱۲۰۰۰ سامسونگ مدل AQ12UUP از سری کولرهای تک پنل دیواری می باشد که شما می توانید به آسانی آن را روی دیوار نصب کنید.

 

برای تمیزی و نظافت این کولر گازی می توان با یک دستمال مرطوب و نرم به آسانی تمام لایه های آن را پاک کنید. و تمامی قسمت های آن را با یک دستمال مرطوب پاک کنید.

 

اسپیلت کولر گازی ۱۲۰۰۰ سامسونگ مدل AQ12UUP  دارای یک صفحه ی نمایشگر است که شما می توانید تعدادی از برنامه ها را برروی آن ببینید و از آن بهره ببرید . بهترین روش برای استفاده از حالت های موجود، این است که شما می توانید به راحتی با استفاده از کنترل از راه دور پنل دیواری خود را در فاصله ی چند متری هدایت کنید.

 

این مدل کولر گازی در ابعاد و وزنی بسیار مناسب طراحی و راه اندازی شده است که شما می توانید به آسانی آن را به دیوار اداره یا منزل نصب و راه اندازی کنید .

 

طراحی این اسپیلت کولر گازی ۱۲۰۰۰ سامسونگ مدل AQ12UUP  به گونه ای است که قابلیت گرمایشی و سرمایشی کامل را دارد . و همچنین این امکان را به شما می دهد تا در کمترین زمان ممکن به دمای دلخواه تان برسید .

 

کولر گازی ۱۲۰۰۰ سامسونگ مدل AQ12UUP  دارای چندین لایه فیلتراست که نوع فیلترهای استفاده شده در این مدل از نوع پلاسما وضد آلرژی است . این اسپیلت کولر گازی فوق العاده کم صدا می باشد .

 

این دستگاه می تواند محیطی تا حدود ۱۸ مترمربع را خنک و یا گرم کند. (البته با توجه به شرایط ، تعداد افراد موجود در  محیط ، منطقه آب و هوایی این متراژ می تواند تفاوت داشته باشد ).

 

از ویژگی منحصر بفرد کولر گازی ۱۲۰۰۰ سامسونگ مدل AQ12UUP  مصرف کم انرژی است به صورتی  که دارای سطح مصرف انرژی +B است و با بهره گیری از نسل جدید کمپرسورهای اینورتر قابلیت کاهش مصرف انرژی برق را تا میزان ۶۰% امکان پذیر کرده است .

 

نکته مهم در خرید کولر گازی توجه به برچسب مصرف انرژی می باشد

کولر گازی فیلتر تصفیه آب nokia نوکیا
کولر گازی فیلتر تصفیه آب samsung سامسونگ
کولر گازی فیلتر تصفیه آب lg ال جی
کولر گازی فیلتر تصفیه آب htc اچ تی سی
کولر گازی فیلتر تصفیه آب motorola موتورولا
کولر گازی فیلتر تصفیه آب glx جی ال ایکس
کولر گازی فیلتر تصفیه آب huawei هاوایی
کولر گازی فیلتر تصفیه آب sony سونی
راهنمای کولر گازی فارسی
نیاز به توضیح بیشتر دارید؟
اگر در مطلب فوق پاسخ سوالتان را نیافتید. سوال خود را برای ما ارسال کنید.
پاسخ سوال شما برایتان اس ام اس خواهد شد
دستگاه تصفیه آب:
پاسخ سوال شما برایتان ایمیل خواهد شد
ایمیل:
سوال:
کولر گازی ۱۲۰۰۰ سامسونگ AQ12UUP
اسپیلت کولر گازی ۱۲۰۰۰ سامسونگ

اخبار دستگاه تصفیه آب

برای مشاهده متن کامل خبر ها وارد سایت هفت نگار شوید هفت نگار،7نگار،دستگاه تصفیه آب،تصفیه آب خانگی،فیلتر تصفیه آب

x